Sat04292017

Aktualizacja02:39:54 PM GMT

Back Publicystyka Sport Żużel Artur Czaja w finale IMEJ
+ 0
+ 1
Artur Czaja w finale IMEJ
poniedziałek, 20 czerwca 2011 08:17
Wpisany przez ckmwlokniarz.pl
Emanuel Nowowiejski

W sobotę w Krośnie rozegrano półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Trzecie miejsce w tych zawodach zajął zawodnik Włókniarza Częstochowa, Artur Czaja. 17-latek zdobył 13 punktów, w biegu dodatkowym o drugie miejsce przegrał ostatecznie z Tobiaszem Musielakiem.

Wyniki:

1. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Tobiasz Musielak (Polska) - 13+3 (3,3,3,3,1)
3. Artur Czaja (Polska) - 13+2 (3,3,3,2,2)
4. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 12+3 (1,3,2,3,3)
---------------------------
5. Władimir Borodulin (Rosja) - 12+2 (2,2,2,3,3)
6. Ilja Czałow (Rosja) - 8 (1,2,1,2,2)
7. Ondrej Veverka (Czechy) - 8 (2,2,1,1,2)
8. Michell Hofmann (Niemcy) - 8 (2,1,2,2,1)
9. Tom Perry (Wielka Brytania) - 7 (w,2,0,2,3)
10. Mateusz Domański (Polska) - 6 (1,1,3,1,w)
11. Wołodymir Tejgał (Ukraina) - 5 (2,w,0,1,2)
12. Emil Pulczyński (Polska) - 4 (3,1,u,-,-)
13. Iwan Pleszakow (Łotwa) - 3 (0,0,2,1,u)
14. Ondrej Smetana (Czechy) - 3 (0,1,1,0,1)
15. Ladislav Vida (Słowenia) - 1 (1,0,0,d,d)
16. Mateusz Wieczorek (Polska) - 1 (1,0,d,u,u)
17. Kristian Revinsek (Słowenia) - 0 (d,w,-,-,-)

Bieg po biegu:

1. Zmarzlik, Borodulin, Lebiediew, Smetana
2. Pulczyński, Tejgał, Czałow, Pleszakow
3. Musielak, Veverka, Domański, Revinsek (d4)
4. Czaja, Hofmann, Vida, Perry (w/u)
5. Lebiediew, Veverka, Hofmann, Pleszakow
6. Czaja, Czałow, Smetana, Revinsek (w/u)
7. Musielak, Borodulin, Pulczyński, Vida
8. Zmarzlik, Perry, Domański, Tejgał (w/u)
9. Musielak, Lebiediew, Czałow, Perry
10. Domański, Pleszakow, Smetana, Vida
11. Czaja, Borodulin, Veverka, Tejgał
12. Zmarzlik, Hofmann, Wieczorek, Pulczyński (u2)
13. Lebiediew, Czaja, Domański, Wieczorek
14. Musielak, Hofmann, Tejgał, Smetana
15. Borodulin, Perry, Pleszakow, Wieczorek (d4)
16. Zmarzlik, Czałow, Veverka, Vida (d4)
17. Lebiediew, Tejgał, Wieczorek (u3), Vida (d4)
18. Perry, Veverka, Smetana, Wieczorek (u4)
19. Borodulin, Czałow, Hofmann, Domański (w/2min)
20. Zmarzlik, Czaja, Musielak, Pleszakow (u4)
Bieg dodatkowy o 4. miejsce:
21. Lebiediew, Borodulin
Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
22. Musielak, Czaja

Autor: ckmwlokniarz.pl

Copyright (c) netFORMATOR.pl