Fri08182017

Aktualizacja07:34:00 AM GMT

Back Publicystyka Sport Siatkówka Bilety na spotkanie z AZS Politechniką Warszawską.
+ 1
+ 0
Bilety na spotkanie z AZS Politechniką Warszawską.
wtorek, 08 lutego 2011 09:44
Wpisany przez Przemysław Pindor
Emanuel Nowowiejski

Zarząd Klubu Sportowego „AZS Częstochowa” Sportowa Spółka Akcyjna informuje, iż mecz II etapu rozgrywek Plus Ligi pomiędzy zespołami Tytana AZS Częstochowa, a AZS Politechniką Warszawską, który odbędzie się w piątek 11 lutego 2011 roku o godzinie 18.00. Spotkanie pokaże "na żywo" stacja Polsat Sport.

Sport i fashion

Bilety na to spotkanie można nabywać w przedsprzedaży w siedzibie Klubu przy ul. Dekabrystów 41 (budynek Montexu – VIII piętro) od poniedziałku 7 lutego w godzinach od 8 do 16. A w dniu meczu w Klubie od 8:00 do 15:00 i od 16:30 w kasie Hali Polonia. Ceny biletów kształtują się w sposób następujący:

- parter – 25 złotych
- balkon – 20 złotych

Jednocześnie informujemy, że na mecz z zespołem ze stolicy prowadzona będzie sprzedaż biletów ulgowych w liczbie 100 sztuk na sektor B (balkon). Bilety ulgowe do nabycia tylko w siedzibie Klubu. Cena 15 złotych. W sprzedaży będzie również bilet rodzinny (dwa bilety normalne plus jeden ulgowy) w cenie 45 złotych balkon i 55 złotych parter lub (dwa bilety normalne plus dwa ulgowe) w cenie 55 złotych balkon i 65 złotych parter.

PROMOCJA NA KALENDARZE!

Do zakupionych przez jedną osobę przynajmniej trzech biletów na najbliższy mecz kalendarz klubowy będzie można nabyć za 5 zł. A przy zakupie przynajmniej siedmiu biletów również za 5 zł będzie można nabyć taki sam kalendarz, który będzie okraszony oryginalnymi autografami zawodników oraz trenerów. Promocja dostępna tylko w siedzibie Klubu.

Źródło: www.azsczestochowa.pl

Grupy dyskusyjne

Copyright (c) netFORMATOR.pl