Fri08182017

Aktualizacja07:34:00 AM GMT

Back Publicystyka Sport Siatkówka II Jurajski Turniej Siatkówki
+ 1
+ 0
II Jurajski Turniej Siatkówki
piątek, 11 lipca 2014 21:16
Wpisany przez sport.czest.pl
Rafał Praszczyk

Artur Baca i Grzegorz Pająk zostali zwycięzcami II Jurajskiego Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbył się w minioną niedzielę na boiskach przed Galerią Jurajską w Częstochowie. W rywalizacji, które również były Eliminacjami Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, wzięły udział 22 drużyny.

Walka o miejsce na podium była zacięta

W finale II Jurajskiego Turnieju Siatkówki Plażowej po przeciwnych stronach siatki stanęli Artur Baca i Grzegorz Pająk oraz Jakub Nowosielski i Wiktor Macek. Po ostrej walce na gorącym piasku najwyższe miejsce na podium zajęła drużyna Artura Bacy i Grzegorza Pająka. Natomiast Karol Borończyk i Oskar Hetman okazali się lepsi od Piotra Adamskiego i Macieja Ignatowskiego i tym samym zajęli trzecie miejsce.

W Eliminacjach Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, które odbyły się w minioną niedzielę na boiskach przed częstochowskim centrum handlowym wzięły udział w sumie 22 pary. Walka drużyn o miejsce na podium była bardzo zacięta. Żar, który lał się z nieba, z pewnością dał się we znaki zawodnikom, ale mimo tego gra przez cały czas utrzymywała się na najwyższym poziomie.

Uczestnikom zawodów upał przetrwać pomogła schłodzona woda mineralna Jurajska oraz mrożona kawa Tchibo. A żeby zawodnicy nie nabawili się poparzeń od gorącego piasku, boiska przy Galerii Jurajskiej były zraszane wodą.

Nagrody dla zwycięzców

Cztery najlepsze drużyny odebrały z rąk Krzysztofa Matyjaszczyka - Prezydenta Częstochowy, Piotra Myszki - Dyrektora Galerii Jurajskiej oraz Piotra Gacka - zawodnika Lotos Trefla Gdańsk nagrody ufundowane przez Galerię Jurajską, Douglas, Tchibo, Delikatesy Alma, Plus GSM i Big Star.

Zawody zorganizował Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Częstochowskiej, a sędziowali je Artur Kucharski, Bartłomiej Fortuna i Rafał Pośpiech (sędzia główny).

Treść opublikowana dzięki uprzejmości :
sport.czest.pl - Częstochowski Portal Sportowym.

Grupy dyskusyjne

Copyright (c) netFORMATOR.pl