Fri08182017

Aktualizacja07:34:00 AM GMT

Back Publicystyka Sport Siatkówka Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2012
+ 0
+ 1
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2012
sobota, 21 lipca 2012 10:50
Wpisany przez Aleksandra Lewenhaupt
Aleksandra Lewenhaupt

Reprezentacja Polski pokonała w trzech setach drużynę Julio Velasco w pierwszym dniu X Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. W drugim meczu tego turnieju Niemcy pokonali Argentynę 3:1.

Andrea Anastasi zdecydował aby nasi podstawowi zawodnicy tacy jak Michał Winiarski oraz Zbigniew Bartman spoczęli w kwadracie dla rezerwowych, natomiast szansę gry dostali Michał Kubiak i Jakub Jarosz. Zaprezentowali oni bardzo dobrą grę.

Irańczycy byli bardzo blisko wygrania pierwszej partii, w której mieli piłki meczowe. Na szczęście nasi Złoci Siatkarze dobrze pamiętali sytuację z Pucharu Świata w Japonii, kiedy to właśnie ten zespół dał nam się we znaki.

-To bardzo dobry zespół z genialnym trenerem na ławce. Nasz szkoleniowiec przed meczem przypomniał nam, że sprawili nam trochę problemów w Japonii. Dziś wykazaliśmy się troszeczkę większą koncentracją i popełniliśmy mniej błędów niż Irańczycy-powiedział po meczu Bartosz Kurek.

Następnymi rywalami biało-czerwonych są Niemcy, i Argentyna z którą będziemy rywalizować w nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich.

Grupy dyskusyjne

Copyright (c) netFORMATOR.pl