Fri08182017

Aktualizacja07:34:00 AM GMT

Back Publicystyka Sport Siatkówka

Siatkówka

II Jurajski Turniej Siatkówki

II Jurajski Turniej SiatkówkiArtur Baca i Grzegorz Pająk zostali zwycięzcami II Jurajskiego Turnieju Siatkówki Plażowej, który odbył się w minioną niedzielę na boiskach przed Galerią Jurajską w Częstochowie. W rywalizacji, które również były Eliminacjami...

Rozpoczęcie sezonu reprezentacyjnego zaliczamy do udanych!

(fot. PAP/EPA/Javier Cebollada)W piątek (24.05.2013r.) odbył się pierwszy mecz polskiej reprezentacji w piłce siatkowej. Był to towarzyski mecz rozegrany pomiędzy Polakami a Serbami na hali w Miliczu. Przy okazji meczu w Alei Gwiazd w Miliczu siatkarskie legendy...

Przyzwyczajeni do zwycięstw: Polska zwycięzcą X Memoriału Huberta Jerzego Wagnera

Przyzwyczajeni do zwycięstw: Polska zwycięzcą X Memoriału Huberta Jerzego WagneraPolska w ostatnim meczu X Memoriału Huberta Jerzego Wagnera pokonała reprezentację Argentyny 3:0, i zajęła pierwsze miejsce w turnieju.

 

Biało-czerwoni jak zwykle rozpoczęli bardzo dobrze to spotkanie. Argentyńczycy popełniali dużo...

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2012

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2012Reprezentacja Polski pokonała w trzech setach drużynę Julio Velasco w pierwszym dniu X Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. W drugim meczu tego turnieju Niemcy pokonali Argentynę 3:1.

Andrea Anastasi zdecydował aby nasi podstawowi zawodnicy...

Gdy historia rodzi się na naszych oczach….

Gdy historia rodzi się na naszych oczach….Męska piłka siatkowa stopniowo staje się synonimem euforii, sukcesu i niezapomnianych sportowych emocji. Z roku na rok, w Polsce wzrasta liczba jej zwolenników i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało to ulec jakiejkolwiek...

Polacy w wielkim finale Ligi Światowej 2012

Polacy w wielkim finale Ligi Światowej 2012W Tampere Polska reprezentacja wygrała z reprezentacją Brazylii 3:1 w meczu fazy zasadniczej grupy B. Wygrywając grupę awansowała bezpośrednio do Wielkiego Finału Ligi Światowej 2012.


Pierwszy set Polacy zaczęli od wzorowej gry. Po...

Liga Światowa: Wznosy i upadki naszej reprezentacji

Liga Światowa: Wznosy i upadki naszej reprezentacjiPolska pokonała w Sao Bernardo Campo Finlandię, w drugim meczu trzeciej fazy Ligi Światowej 2012.

A w niedzielnym meczu poniosła pierwszą porażkę z Brazylią w tegorocznej Lidze 3:1.


W pierwszym secie gra od początku była wyrównana...

Brazylia już nie taka straszna dla Biało-Czerwonych

Polska liderem grupy BPolska po raz drugi pokonała zespół z Ameryki Południowej tym razem odbyło się to  w Katowicach,i zakończyło się wynikiem 3:2. Świadkiem zmagań naszych siatkarzy była Minister Sportu i Turystyki Pani Joanna Mucha.

 


Gra...

Liga Światowa: Polacy liderem grupy B

Liga Światowa: Polacy liderem grupy BPolska w świetnym stylu pokonała wczoraj w nocy(2:00) w Toronto Kanadę 3:1 (17:25, 25:19, 25:21, 25:19) w ostatnim meczu turnieju grupy B.

W innym niedzielnym spotkaniu grupy B Brazylia wygrała z Finlandią 3:1.

Polska wraca do kraju z...

Grupy dyskusyjne

Copyright (c) netFORMATOR.pl