Fri08182017

Aktualizacja07:34:00 AM GMT

Back Publicystyka Polityka W Polsce Polska krajem tolerancyjnym ? - cała prawda o Polakach
+ 9
+ 3
Polska krajem tolerancyjnym ? - cała prawda o Polakach
czwartek, 13 grudnia 2012 14:59
Wpisany przez Michael
Michał Tekiela
Autor Konrad Porowski Wikimedia Commons

Polska ! Nazywana przez młodzież czasami ciemnogrodem . Większość Polaków jest katolikami, lecz pytanie brzmi czy praktykującymi ?

Prawie wszyscy "Rodacy" wzięli chrzest, jednakże to wcale nie oznacza że są pobożni. Kiedyś czytałem na pewnym forum sondaż, z którego wynika iż 70 % polskich chrześcijan Rzymsko-katolickich nic nie wie o swojej wierze albo jest nietolerancyjna ...

Jeżeli jesteś innego wyznania to na pewno wiesz o co mi "chodzi". A teraz wypowiem się na temat który większość ludzi wręcz obrzydza, tzn homoseksualizmu ... rzecz której wystrzegają się ludzie z chorobą zwaną homofobią, młodzież i starsze osoby powiadając" w naszych czasach takich ludzi nie było, teraz to się tacy porobili" tak właśnie mówią osoby w podeszłym wieku. Moim zdaniem, podkreślam moim zdaniem homoseksualizm wcale nie jest chorobą, lecz po prostu orientacją seksualną tak samo jak heteroseksualizm .

Nie zgadzam się z adopcją dzieci przez pary homoseksualizm gdyż dziecko na prawdę musi mieć matkę i ojca a nie mamusię i mamusię ! A tak poza tym to zawsze mnie zastanawiało jak dziecko które ma rodziców o orientacji homoseksualnej rysuje drzewo genealogiczne ? Z pewnej ankiety wyszukanej w internecie wyczytałem że małżeństwa homoseksualne popiera 34% Polaków . no cóż poradzić ! niewiedza rodzi nietolerancję . Mieszkając w Polsce musisz pamiętać nie ważne czy się wyróżniasz z tłumu negatywnie czy pozytywnie , ważne że się wyróżniasz . I właśnie w tym momencie poczujesz smak NIETOLERANCJI !!!

Komentarze  

 
# Roksana 2013-05-22 16:42
Wyrażasz swoje zdanie w dość narzucający sposób. :sigh: Nie krytykuj ludzi i ich wiary. Oczywiście nie jesteś jedyną osobą z takimi poglądami, ale możesz je przedstawiać w sposób nie urażający jakiejkolwiek religii. ;-)
 
 
# Roksana 2013-05-22 16:43
ale i tak sie z zgadzam z tym artykułem w 100% :)
 

Grupy dyskusyjne

Copyright (c) netFORMATOR.pl