Fri08182017

Aktualizacja07:34:00 AM GMT

Back Moje konto Konto Grupy dziennikarskie Grupy Erotyczna Częstochowa Forum grupy Czego oczekujemy od zapoznanych w necie znajomych?
Czego oczekujemy od zapoznanych w necie znajomych?
Temat rozpoczęty przez marian rumia, w dniu 16 kwietnia 07:29
Założycielka tej grupy, na samy starcie założyła, że Admini i tak nie puszczą tematu na wizję. Powiem szczerze, że i ja jestem zdziwiony, że poszło. wkleiłem na tym portalu pięć artykułów i prawie z każdym były kłopoty. Naprawdę zastanawiam się o co chodzi w założycielom tego portalu. Napisali, że chcą promować dziennikarstwo obywatelskie a jak widzę promują "jasnogórskie" dziennikarstwo. Nie wiem już o czym napisać żeby nie zaproponowano mi usunięcia jakiegoś kontrowersyjnego dla Admina urywka. Dlatego wcale nie dziwię się Anicie, że przypuszczała, że tak nazwanej grupy Admini nie pozwolą założyć. No ale cóż - pierwszy krok zrobiony, grupa założona, spróbujmy wobec tego pociągnąć temat.
Zapraszam do dyskusji, zapraszam do "nocnych rozmów Polaków" Przecież właśnie wieczorami, gdy telewizja przynudza pozostaje co niektórym właśnie lodówka...albo internet. Więc? Jakie jest Twoje zdanie? Chcesz poznać kogoś nowego? To "daj głos"
Odpowiedz
Musisz zostać członkiem tej grupy tematycznej, aby móc zamieszczać odpowiedzi.
Szymon
U nich sito z małymi ocynkami,mnie udało trzy razy,a reszta w ich piekle,czysciu lub w koszu
piątek, 06 grudnia 2013 21:33
 
marian rumia
Minęły trzy miesiące i jak widzę lista komentarzy powiększa się z minuty na minutę, przyznam, że i takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem, no ale cóż "kto powiedział, że będzie łatwo?"
Opowiem może czego ja osobiście spodziewałem się zakładając ten moim zdaniem arcyciekawy temat. Znam wielu ludzi, którzy jak ja mają troszkę czasu, aby powiedzmy w nocy porozmawiać ze znajomym, którego jeszcze wczoraj nie znałem. Miałem nadzieję, zreszta mam ją nadal, iż wpadnie tu znudzona życiem osoba, nie ważne jakiej płci i zagada, bo przecież chyba właśnie dla takich osób jak ja wymyślono internet - prawda?
Cześć nieznajoma/my, jestem marian i mieszkam w Rumi nad morzem bałtyckim. Jestem żonaty i mam dwóch synów/na wydaniu/ więc jeżeli masz dwie córki /na wydaniu/ to już mamy tema do "nocnych Polaków rozmowy" Nie szukam tu przygody czy miłości bo jestem facetem spełnionym i szczęśliwym, jednak bardzo lubię poznawać nowych ludzi więc...? Może się odezwiesz i rozpoczniemy znajomość?
czwartek, 28 lipca 2011 20:13
 
Redakcja netFORMATOR.pl
o daleko nam od jasnogórskiego dziennikarstwa i podejrzewam drogi Marianie, że nie znajdziesz w sieci tak liberalnego portalu jak nasz :)
sobota, 25 czerwca 2011 02:52
 

Grupy dyskusyjne

Copyright (c) netFORMATOR.pl