Fri08182017

Aktualizacja07:34:00 AM GMT

Back Dlaczego warto wysyłać artykuły?
+ 11
+ 4
Dlaczego wysyłać artykuły?
Lynksor

Czy moja opinia jest ważna?

Twoje zdanie, opinia, komentarz czy też uwaga są dla nas szczególnie ważne. netFORMATOR.pl to portal o profilu dziennikarstwa obywatelskiego. Dlatego też pomimo stanowczych kryteriów oceniania i publikowania artykułów jesteśmy otwarci na to, co masz nam do przekazania.

W czym tkwi sedno?

Zauważ, że nieraz po przeczytaniu wstrząsającego artykułu w gazecie lub obejrzeniu reportażu w telewizji na Twoje usta cisnęły się słowa krytyki, pochwały, radości czy inne. Niestety na tym się kończyło. Większość mediów oferuje nam gotowy produkt (ostateczną informację), który często jest "przeterminowaną papką niezdatną do spożycia". Dlatego ogromna część odbiorców pozbawiona jest możliwości przesłania jakiegokolwiek bodźca zwrotnego, który spowoduje dalszą dyskusję w wybranym temacie lub ingerencję w toczącą się sprawę.

netFORMATOR.pl umożliwia każdemu z Was wypowiedzenie własnego zdania, opinii, zaprezentowania twórczości i wszystkiego innego co:

  • mieści się w tematycznych ramach portalu
  • nie narusza dobrego imienia osób trzecich
  • nie narusza ogólnie przyjętych praw moralnych

Jeżeli posiadasz ważną, szokującą lub kontrowersyjną według Ciebie informację, a nie masz się do kogo zwrócić, aby ją rozpowszechnić - zwróć się do nas.

Załóż konto na netFORMATOR.pl, zastosuj się do wytycznych "Jak pisać artykuły?" i opisz to, co masz do przekazania światu. Jako przeciętny śmiertelnik możesz nie wiedzieć wiele na temat polityki, prac rządowych czy innych spraw wysokiego szczebla. Nie szkodzi!!. Jesteśmy otwarci na te zwykłe i niezwykłe wydarzenia z dnia codziennego, które przeżywasz sam lub mają one miejsce w Twoim otoczeniu.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, to Twoja publikacja będzie musiała zostać zatwierdzona przez redakcję. Jeżeli będziesz publikował wiele i stale, to istnieje możliwość zmiany Twoich uprawnień, które umożliwią samodzielną pracę niewymagającą naszej moderacji lub akceptacji. Jednak na taki przywilej trzeba zapracować. Musisz wiedzieć, że "jedna jaskółka wiosny nie czyni".

MY jesteśmy w stanie zagwarantować Tobie akredytację na kluczowe imprezy w naszym mieście. Będziesz mogła/mógł przeprowadzić wywiad z osobowościami z naszego regionu jak również goszczącymi w Częstochowie.

Wspólnie w ramach serwisu netFORATOR.pl tworzymy nowe oblicza mediów.Szybkość i rzetelność zapewniacie WY...


Grupy dyskusyjne

Copyright (c) netFORMATOR.pl